Restaurace a bary

Při letním pobytu na horách vyhládne. V našem letním areálu si můžete vybrat z mnoha možností.

Restaurace Penzionu Kraličák

V horní částí skiareálu - mezi sjezdovkami Sušina, Kinder vlek a Sedlo - se nachází restaurace Penzionu Kraličák, která nabízí polévky, hotová jídla i minutky, horké alko i nealko nápoje. Bonusem je úžasný panoramatický výhled na celé údolí a Vaše lyžující děti. Pro ratolesti, které nelyžují, je připravený dětský koutek a dětské menu.

Otvírací doba restaurace Penzionu Kraličák

červen a září

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

zavřeno

10 – 15 hod.

10 – 15 hod.

10 – 15 hod.

10 – 20 hod.

10 – 20 hod.

10 – 15 hod.

červenec - srpen

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

zavřeno

10 – 21 hod.

10 – 21 hod.

10 – 21 hod.

10 – 21 hod.

10 – 21 hod.

10 – 15 hod.


Kolovna Bikecentrum a bistro

V bistru, u spodní stanice vleku Kaple můžete načerpat síly u dobré kávy Julius Meinl nebo domácího koláče a po lyžování zase zrelaxovat u piva Bernard, popřípadě si zde dát něco malého na zub.


Hospůdka U vleku

Útulná hospůdka U vleku. Na spodní stanici vleku Sedlo vás přivítá příjemně vytopená Hospůdka U Vleku, která vám nabídne hotová jídla, polévky, horké nápoje alko i nealko nebo jen rychlé občerstvení. Kapacita hospůdky je rozšířena o party stan.


Horská chata Spartak

V blízkosti spodní stanice vleku Kaple, která nabízí denní menu, hotová jídla, polévky i minutky, horké nealko i alko nápoje. Bonusem je rodinná atmosféra horské chaty.


Horský hotel Sněženka

Nabízí útulnou restauraci, která se zaměřuje na tradiční krajová jídla. Naleznete ji cca 200 m od vleku Kaple směr na Chrastice. Dále nabízí vyhřívaný krytý bazén, saunu, welness služby a bowling.

Relax Point Hynčice