Terénní horské tříkolky

Kontakt a rezervace - tel.: +420 734 836 709 - Ing. Erlina Hanelová

e-mail: info@mujkralicak.cz

Velmi stabilní tříkolka podobná buggynám, zkonstruována pro bezpečnou jízdu z kopce po sjezdovce, je řízena řidítky a brždění je zajištěno kotoučovými brzdami, na vršek kopce se dostanete lyžařským vlekem. Jízda dolů je bud klidná ve volném terénu a nebo zdatnější si mohou za závodit v paralelním slalomu a to vše na dobře upraveném a travnatém povrchu.V případě zájmu je možno uspořádat závody s časomírou. Také tříkolka je dvoumístná, velmi vhodné pro děti mladší 10 let jež můžou jet s doprovodem. Ty to tříkolky jsou v provozu na vleku Sedlo, v blízkosti horního parkoviště v Hynčicích pod Sušinou.

Už jste někdy sjížděli ze sjezdovky na terénní horské tříkolce? Terénní horská tříkolka je velmi stabilní tříkolka podobná buggynám. Je zkonstruována pro bezpečnou jízdu z kopce po sjezdovce, je řízena řidítky a brzdění je zajištěno kotoučovými brzdami, na vršek kopce se dostanete lyžařským vlekem. Jízda dolů je buď klidná ve volném terénu nebo zdatnější si mohou zazávodit v paralelním slalomu - a to vše na dobře upraveném a travnatém povrchu. V případě zájmu je možno uspořádat závody s časomírou nebo večerní jízdy při umělém osvětlení.
Tříkolka je dvoumístná, velmi vhodná je jízda pro děti mladší deseti let, jež mohou jet s doprovodem. Tyto tříkolky jsou v provozu u horské chaty Start na Jedlové (součást obce Deštné v Orlických horách), kde je také otevřeno občerstvení a zde je možnost také grilovat, pořádat soukromé oslavy, rauty a firemní akce.

Ceník terénní horské tříkolky

1 jízda 40 Kč
3 jízdy 120 Kč
5 jízd 150 Kč
10 jízd 210 Kč

V ceně je zahrnuta tříkolka, helma a jízda na vleku.

Provozní doba

červen a září

So - 10:00-18:00 hod.

Ne - 10:00-15:00 hod.


červenec a srpen

St/Čt - 13:00-18:00 hod.

So - 10:00-18:00 hod.

Ne - 10:00-15:00 hod.

Relax Point Hynčice